Near East Hayat “Özgür Çocuk Özgür Eğitim” temalı sosyal medya kampanyası büyük ilgi gördü!

Kategori: Haber & Duyurular | Posted date: 2020-07-06 17:01:48 | Updated date: 2020-07-06 17:03:46 |


Near East Hayat “Özgür Çocuk Özgür Eğitim” temalı sosyal medya kampanyası büyük ilgi gördü!

Near East Hayat “Özgür Çocuk Özgür Eğitim” temalı sosyal medya kampanyası büyük ilgi gördü!


Near East Hayat, tüm branşlardaki ürün gamını geliştirmeye devam ederken, özellikle çocuklarımızın yarınlarını düşünerek, Mayıs ayı itibari ile Eğitim Sigortası ürününü hayata geçirmişti.

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul, lise veya üniversitede eğitimi süren çocuklarımızın geleceğini düşünerek, eğitim hayatlarının yarıda kalma riskini ortadan kaldırmak amacıyla düzenlenen “Eğitim Sigortası” nın tanıtımına yönelik yapılan sosyal medya yarışması ile de ürün büyük ilgi gördü.

1-7 Haziran 2020 tarihleri arasında Near East Hayat Instagram hesabı üzerinden duyurulan yarışma, pandemi süresince evlerinde kalmak zorunda kalan çocuklarımızın Haziran ayı ile birlikte yeniden özgürce dışarda olmalarını da konu edinerek #özgürçocuközgüreğitim hashtag ile bir kampanya başlattı.

Kampanyada, ebeveynlerden çocuğunu mutlu eden bir etkinliği veya onun en özgür olduğu anı çağrıştıran bir fotoğrafını kendi hesabında #özgürçocuközgüreğitim hashtag ile paylaşılması istendi. Ve yarışmanın kazananını ödüllendirmek adına da kampanya süresince en çok beğeni alan 3 resmin sahibine Eğitim Sigortası hediye edileceği bildirildi.

Kampanyayı kazanan talihliler 9 Haziran Salı günü Near East Hayat’ın Instagram ve facebook hesaplarından duyuruldu.

Yarışmayı, 812 beğeni ile Yeliz Senin, 521 beğeni ile Yasemin Ali ve 517 beğeni ile Özder Deger’in paylaştığı resimler kazanmış oldu.

Kazanan 1. talihlimiz Yeliz Senin eşi ve oğlu ile birlikte Eğitim sigortası sertikasını Near East Hayat Genel Müdürlük binasında düzenlenen etkinlikte aldı.