benimsigortam
Hayatınızı kolaylaştıran yeni uygulamamız: Benim Sigortam

“Benim Sigortam” uygulaması ile poliçelerinizle ile ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Web sitemizde online İşlemler menüsünde yer alan “Benim Sigortam” panelinden giriş yaparak, hayat poliçeleriniz ilgili tüm kişisel verilere erişebilir, prim ödemelerinden, tazminat süreçlerine ve mevcut birikimlerinize kadar istediğiniz bilgileri takip edebilirsiniz.

Near East Hayat Benim Sigortam uygulaması web sitemizde ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alan Benim Sigortam butonuna tıklayarak sisteme kayıtlı telefonunuz cep telefonu ile şifre alıp giriş sağlanabilirsiniz.

Benim Sigortam Mobil ile istediğiniz yerden ulaşabilme özgürlüğü sunduğumuz yeni uygulamamız artık mobilde!

Near East Hayat - Benim Sigortam Mobil Uygulaması sayesinde tüm poliçelerinizi detaylı olarak inceleyebilir; ödenen primleri, birikimlerinizi görüntüleyebilir ve tazminat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca, adres, ödeme şekli ve birikimli hayat ürünlerine ait katkı payı değişikliği gibi taleplerinizi de mobil üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Benim Sigortam Mobil Uygulama

Mobil Uygulamamızda Neler Var ?

  • Tüm poliçelerinizi detaylı olara görüntüleyebilme
  • Poliçe, tazminat, formlar ve şartlar, sigorta sözlüğü, iletişim alt menülerine kısa yoldan erişebilme
  • Tazminat Talep Formu, Değişiklik Talep Formu, Hayat Sigortaları, Ferdi Kaza Sigortaları, Kritik Hastalıklar Sigortası, Birikimli Hayat Sigortası formları
  • Sigorta hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için Sigorta Sözlüğü
  • İletişim bilgileri

İndirin Deneyin

Benim Sigortam Mobil Uygulamasını App Store ve Google Play'den indirebilirsiniz.

AppStore Download
Google Play Download