gizlilik_politikasi
Gizlilik Politikası

Near East Hayat Ltd. olarak, bizzat kendisi için veya bir şirket veya kuruluşun temsilcisi olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, pay sahiplerimizin, çalışanlarımızın ve iş başvurusunda bulunmak veya internet sitemizi ziyaret etmek suretiyle ya da diğer herhangi bir şekilde bizimle ilişki tesis eden diğer gerçek kişilerin kişisel verilerinin korunmasına büyük önem vermekteyiz.

Web sitemizde bulunan bilgi ve başvuru formlarına girilen bilgilerin korunması için şirketimizin web altyapısı en güvenilir seviyede tutulmuş olup gerekli önlemler alınmıştır. Kişisel bilgilere ulaşım Near East Hayat Ltd. personeli dâhil olmak üzere kısıtlanmıştır.

Bu bilgileri Near East Hayat Ltd. müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Near East Hayat Ltd, çalışmalarında destek hizmeti alım kapsamında farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, ilgili kuruluşların şirketimizin gizlilik politikası ve şartlarına uymaları sağlanacaktır.