Birikimli Hayat Sigortası ile Tatile Çıktılar!

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2019-01-03 17:02:53 | Güncellenme Tarihi: 2019-01-24 09:06:44 |


Birikimli Hayat Sigortası ile Tatile Çıktılar!


BİRİKİMLİ HAYAT SİGORTASI İLE TATİLE ÇIKTILAR!


Yenilikçi ürünleriyle, gelecek çözümleri üreten Near East Hayat, Near East Bank şubeleri arasında gerçekleştirilen “Birikimli Hayat Sigortası Kampanyası”nın sonucunda en başarılı Near East Bank şube personeline İstanbul gezisi düzenledi.

Kampanyanın başarısı için tüm banka personeli özverili bir şekilde çalıştı. Başarılı sonuçlara ulaşılan kampanya sonrası Near East Bank Girne Park AVM Şubesi %370’lik performansı ile üst yönetimin takdirini toplayarak ödüle hak kazandı.

20 Kasım-20 Aralık tarihleri arasında düzenlenen kampanya da 340 yeni müşteri kazanıldı.

Near East Hayat’ın Birikimli Hayat Sigortası, ülkemizde huzurlu bir gelecek için tasarruf yapmak isteyenlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Geleceğe yönelik, küçük ama düzenli yapılacak ödemeler ile risk teminatlarının yanında birikim yapmanızı amaçlayan Birikimli Hayat Sigortası, getiri garantisi ile de güvenli birikim yapmanızı sağlıyor.

Near East Bank Girne Park AVM Şube personelini gerçekleştirmiş oldukları kampanya sonuçları için tebrik eden Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Enver Haskasap, kısa sürede beklentilerinin üzerinde gerçekleştirilen Birikimli Hayat Sigortası üretimlerinde, Near East Bank’ın marka bilinirliğinin katkısının çok büyük bir etken olduğunu vurgulayarak, 2019 yılı içerisinde de müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

Near East Bank Girne Park AVM Şubesi müdür ve çalışanları ödüllerini Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün’ün elinden aldılar.

Banka ve Sigorta Şirketi iş birliğinde yapılan bu kampanya ile Near East Hayat ürünleri’nin daha çok tanınması sağlanırken Near East Bank açısından ise başarılı bir çapraz satış gerçekleştirilmiş oldu.