Near East Hayat ve NorthPrime Insurance’dan Yeni İş Birliği!

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2019-07-01 16:39:47 | Güncellenme Tarihi: 2019-07-01 17:03:36 |


Near East Hayat ve NorthPrime Insurance’dan Yeni İş Birliği!

Near East Hayat ve NorthPrime Insurance’dan Yeni İş Birliği!


Near East Hayat ve NorthPrime Insurance, KKTC’de bir ilk olma özelliğini taşıyan yeni işbirliği modelini açıkladılar.

Temmuz 2019’da uygulamaya alınacak olan yeni modelde Near East Hayat Sigorta’nın sağlık branşındaki bazı ürünleri NorthPrime Insurance tarafından satılacak.

Anlaşma gereğince, Near East Hayat kendi bünyesinde sağlık branşındaki satış –pazarlama faaliyetlerini devam ettirirken, Northprime da kendi müşterilerine özel hazırlanan sağlık planlarını sunabilecek. Operasyon kısmında ise, hasar ve teknik alt yapı desteğini Near East Hayat verecek.

Near East Hayat’ın, her bütçeye uygun sağlık sigortası ürünleri ve geniş ürün yelpazesi, Near East Bank ve Albank gibi geniş pazarlama kanalları ve satış gücü ile NorthPrime’ın sigorta sektöründeki tecrübesinin ve uzmanlığının biraraya gelmesi yeni bir sinerji oluşması açısından önemli bir işbirliği oldu.

Anlaşmaya göre NorthPrime Insurance’tan özel sağlık sigortası alan sigortalılar; Near East Hayat’ın anlaşmalı kurumları olan Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanelerinden hizmet alabilecekler.

Near East Hayat Ltd., Genel Müdürü Ömür Şengün, poliçelerini Northprime’dan alanların, ürün ve hizmet olarak Near East Hayat güvencesi ile bu ürüne sahip olacaklarını ifade etti.

NorthPrime Insurance Genel Müdürü Vuslat Arseven, bu yeni işbirliği hakkında şunları dile getirdi: “Kuzey Kıbrıs’ın sigortacılık alanında kaliteli bir hizmet sunan ve operasyonel açıdan donanımlı Near East Hayat şirketi ile böyle bir işbirliği içinde olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Near East Topluluğu bünyesinde yer alan sağlık kurumlarında geçerli olacak bu ürünü müşterilerimize sunmak gayesiyle bu anlaşmayı sağladık.”


NorthPrime Insurance’dan satın alacağınız Sağlık Sigortası hakkında detaylı bilgi almak için 444 0 634 nolu telefonu arayabilirsiniz.