“Sağlık Sigortaları ve e-provizyon” Konulu Seminer Düzenlendi

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2018-06-04 12:32:41 | Güncellenme Tarihi: 2018-06-04 15:45:45 |


“Sağlık Sigortaları ve e-provizyon” Konulu Seminer Düzenlendi


Near East Hayat, 4-5 Mayıs tarihlerinde Near East Üniversitesi Hastanesi’nde “ Sağlık Sigortaları ve e-Provisyon”  konulu seminer düzenledi. Near East Üniversite Hastanesi , Dr Suat Günsel Girne Üniversite Hastanesi , Mağusa ve Güzelyurt dispanserleri sağlık danışma personellerinin katıldığı seminer Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün önderliğinde gerçekleştirildi.

Kurum kültürüne ve bu kültür içinde yetişmiş insan kaynağı gücüne inanan Near East Hayat, eğitim yatırımlarını bu doğrultu da şekillendiriyor. Sağlık Danışma personelleri ile Near East Hayat çalışanlarının iletişim ve tanışmasını sağlamakla beraber, sağlık sigortası ürünleri, uygulama esasları ve e-provizyon sistemi hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

Seminerde konuşan Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün, yüksek performans kültürüne ulaşmak için sürekli gelişime inandığını belirterek, Near East Hayat’ın herkese sağlık dolu bir gelecek yaratma fırsatı sunduğunu söyledi. Ömür Şengün, insanların beklenmedik olaylara karşı güvence altında olması gerektiğini ve iyi hizmet almayı hakettiklerini belirterek Hayat Sigortacılığında olduğu gibi Sağlık Sigortacılığında da kaliteli hizmet vereceklerini vurguladı.

Ömür Şengün, Sigortacı’dan e-Provizyon sitemi ile onay alınarak gerçekleştirilen sağlık giderlerinin, poliçede belirtilen teminat limiti ve ödeme yüzdelerine uygun olarak Near East Hayat tarafından sigortalı adına anlaşmalı sağlık kurumuna ödeneceğini belirtti.