Near East Hayat’ın Yakın Doğu Üniversitesi Hastane Ofisi açıldı!

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2019-10-03 08:16:53 | Güncellenme Tarihi: 2019-10-03 08:18:54 |


Near East Hayat’ın Yakın Doğu Üniversitesi Hastane Ofisi açıldı!

Near East Hayat’ın Yakın Doğu Üniversitesi Hastane Ofisi açıldı!


Sağlık sigortacılığı konusunda her geçen gün sigortalılarına daha iyi hizmet verebilmek için çalışan Near East Hayat, Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde ofis açtı.

Hastaneye, yatarak veya ayakta tedavi için gelen hastaların, sağlık sigortalarını sorunsuz kullanabilmeleri, ilgili bölüme yönlendirilmeleri ve provizyon süreçleri gibi bir çok konuda yardımcı olacağı bir destek ofisi olması açısından bu ofis projesi büyük önem taşıyor.

Near East Hayat’ın anlaşmalı hastanelerinden biri olan Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi, her branştan uzman hekim kadrosu, modern teknoloji ile donatılmış alt yapısı, 500 yatak kapasitesi, ameliyathaneleri, yoğun bakım ünitesi, yeni doğan ünitesi ve her türlü tahlilin yapıldığı laboratuvarları ile Doğu Akdeniz’in en gelişmiş ve öncü sağlık kurumudur.

Near East Hayat Genel Müdürü Ömür Şengün “Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi içinde faaliyete aldığımız ofis projemizle, müşterilerimize daha yakın olmayı, onlarla birebir ilgilenmeyi, sigortaları ile ilgili konularda yardımcı olmayı ve bir sorunla karşılaşmaları halinde destek olmayı amaçlıyoruz” diyerek sigortalı memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti.

Near East Hayat, sağlık sigortalılarının her türlü sağlık sorunları ile ilgili, araştırma, tedavi ve ameliyatlarını en güvenilir ortamda yaptırabilmeleri için Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ile böylesine önemli ortak bir hedefle bu ofis projesini hayata geçirmiş oldu.

Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi mesai saatleri içerisinde, konusunda uzman personel ile hizmet verecek olan ofis, hastane ana girişine çok yakın bir noktada yer alıyor. Ofis, Near East Hayat kurumsal yapısına ve şirket konseptine uygun olan bir iç dekorasyonla yapıldı, ofisin genel atmosferi hastane ortamından uzak adeta bir danışma merkezi şeklinde tasarlandı.