Önemli Duyuru

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2020-03-24 17:52:34 | Güncellenme Tarihi: 2020-03-24 17:53:44 |


Önemli Duyuru

Değerli Sigortalılarımız,

Tüm dünyada ve ülkemizde etkisini sürdüren Corona virüsü (Covid-19) salgınına karşı Bakanlar Kurulu’nun aldığı kararlar ve Dünya Sağlık Örgütü’nün virüsten korunma tedbirlerince, çalışanlarımızı olası risklerden korumak ve siz sigortalılarımıza verdiğimiz hizmeti sağlıklı şekilde devam ettirmek üzere önlemlerimizi aldık.

Near East Hayat olarak, bireylerin sağlığı kadar toplumsal sağlığa verdiğimiz değer doğrultusunda, çalışmalarımıza ev-ofis düzeninde, tüm teknolojik imkanları kullanarak devam etmekteyiz. Güçlü altyapımız sayesinde iş süreçlerinde hiç bir aksama yaşanmamasına özen gösteriyoruz.

İş ortaklarımız, Near East Bank, Near East Tecnology, Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi ve Dr. Suat Günsel Girne Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere anlaşmalı kurumlarımız ve Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nde bulunan ofisimizle hizmetlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz.

Online platformda www.neareasthayat.com web sitemizden veya 444 0 634 nolu telefonumuzdan da kesintisiz bilgi alabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bilgilendirme paylaşımlarımız devam edecek.

Bu zor günlerde , sağlıklı kalmak için yetkililerce alınan tedbirlere uyulmasını önemle rica ederiz.


Evde kalın, sağlıkla kalın…

Near East Hayat