Değerli Sigortalılarımız...

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2020-05-12 12:00:52 |


Değerli Sigortalılarımız...

Değerli Sigortalarımız,

Covid-19 salgını sebebi ile Bakanlar Kurulu’nun aldığı kararlar doğrultusunda 14 Mart 2020 tarihinden itibaren sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını düşünerek ev-ofis düzeninde çalışmaya ve hizmet vermeye devam ettik.

Koronavirüs sürecinde, Bakanlar Kurulu’nun aldığı yeni kararlara istinaden 4 Mayıs 2020 tarihinden itibaren yeniden faaliyelerine başlayan sektörlerden biri olarak, Şirketimiz 11 Mayıs 2020’den itibaren hafta içi 08:00 -17:00 saatleri arasında çalışmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı genelgesine istinaden, Şirketimiz Koronavirüse karşı alınması gereken tüm korunma tedbirlerini alarak, hijyen kurallarına göre dezenfektasyonu sağlanmış ofis ortamında, sosyal mesafe kurallarına uygun, maske ve eldiven kullanılarak, sınırlı çalışan personel ile çalışmaya ve hizmet vermeye başlamıştır.

Şirketimizi ziyaret etmeniz gerektiği durumlarda, öncelikle randevu sistemi ile bizlere ulaşılmasını, ofis içinde genel kurallara uyulmasını önemle rica ederiz.

Yakın Doğu Üniversite Hastanesi’nde yer alan ofisimiz ise yine hafta içi 08:00-17:00 saatleri arasında hizmet ve destek vermeye devam edecektir.

Sigortanız ile ilgili her türlü sorunuz ve sigortacılık işlemleriniz için 444 0 634 nolu telefonumuzdan ve info@neareasthayat.com e-posta adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Günler Dileriz,