Birikimli Hayat Sigortası

Kategori: Haber & Duyurular | Yayınlanma Tarihi: 2018-07-11 16:08:28 | Güncellenme Tarihi: 2018-07-12 10:29:48 |


Birikimli Hayat Sigortası

Near East Hayat, müşterilerine her zaman daha fazlasını sunmak için üretmeye ve çalışmaya devam ediyor. İşte onlardan bir yenisi” Birikimli Hayat Sigortası”.

Hayat sigortaları, bildiğiniz gibi kişilerin belli dönemlerde karşı karşıya kaldıkları riskleri teminat altına alır. Birikimli hayat sigortaları ise sigortalıların kendisi ve sevdikleri için farklı yaşam dönemlerinde birikim oluşturabilecekleri ve sigorta süresi boyunca da yaşam kaybı, veya maluliyet, gibi risklere karşı teminat sağlayabilecekleri ürünlerdir.

En az 10 en çok 30 yıl sigorta süresi seçenekleri bulunan Birikimli Hayat Sigortasının temel amacı sigortalıların düzenli para biriktirmesini sağlamanın yanısıra bazı risklere karşı da güvence sağlamaktır..

Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve Yıllık ödeme seçenekleriyle sigortalılar, kredi kartı ya da otomatik ödeme talimatıyla düzenli birikim yapmaya teşvik edilir. Sigortalıların birikimleri Near East Hayat’ın Fon Birimi tarafından çeşitli fonlarda yatırıma yönlendirilerek birikimlerinin ilave getiri kazanması sağlanır.

18 - 65 yaş aralığında yetişkinlerin dahil olabileceği Birikimli Hayat Sigortası birikime ek olarak ödenen yıllık primin 10 katı kadar vefat teminatı da içerir.

Near East Hayat Birikimli Hayat Sigortası ile Türk Lirası (TRY), Amerikan Doları (USD), Euro (EUR) ve İngiliz Sterlini (GBP) gibi 4 farklı para cinsinden birikim yapabilirsiniz.

Geçmiş geçmiştir; ama gelecek “Near East Hayat Birikimli Hayat Sigortası” ile sizindir.