Haber ve Duyurular

Haber ve Duyurular

Yayınlanma Tarihi: 2023-11-22 09:34:08

Near East Hayat,  İlköğretim yaşındaki çocukları dünyada neler olup bittiği konusunda düşünmeye itmek, konuyla ilgili farkındalıklarının gelişmesine katkı vermek, dünya ile ilgili fikir geliştirmelerini bu fikirleri resim yoluyla ifade edebilmelerini sağlamak, resim sanatına ilgilerinin artmasını sağlarken artistik yeteneklerinin gelişmesine de katkıda bulunmayı amaçlarken, Eğitim Sigortası konusunda da hem ailelerin hem çocukların bilinçlenmesini sağlamayı amaçladı.

Yayınlanma Tarihi: 2023-04-24 10:57:58

Hayat ve Sağlık Sigortaları alanında faaliyet gösteren Near East Hayat, sağlık sigortacılığındaki gelişmeleri yakından takip ederek, sigorta endüstrisindeki değişimleri, trendleri ve yakın gelecekte sektörde atılacak adımları gündemine aldı.

Yayınlanma Tarihi: 2022-11-24 08:59:29

Hayat ve Sağlık Sigortaları alanında faaliyet gösteren Near East Hayat, global düzeydeki yenilikler ışığında sağlık sigortacılığındaki gelişmeleri özellikle de Covid-19 sonrası sigorta sektörünün bu gelişmelere yönelik adımlarını da yakından takip ediyor. Bu gelişmelerden öne çıkan en önemli başlıklar ise “Sağlıklı Yaşamak” ve “Wellness Programları” oldu.

Yayınlanma Tarihi: 2022-08-31 11:43:51

Hayat ve Sağlık Sigortaları alanında faaliyet gösteren Near East Hayat, teknolojiye daha çok yatırım yapmak, pazarda yeni olanaklar yaratma, acente ve müşterilere yönelik kampanyalar geliştirme, müşteriyi elinde tutma ve büyüme hedefleri ile yoluna devam ederken, global düzeydeki yenilikler ışığında sağlık sigortacılığındaki gelişmeleri de yakından takip ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 2022-06-30 09:01:19

Near East Hayat, ilköğretim çağındaki çocuklarda sigorta bilincini oluşturmak, farkındalıklarının gelişmesini sağlamak ve sigortanın faydaları ile ilgili fikir geliştirmelerini amaçlayan ve geleneksel hale gelen resim yarışmasını bu sene Mayıs ayı içinde gerçekleştirdi. Near East Hayat instagram ve facebook hesaplarından yapılan tanıtımlarla duyurulan resim yarışmasına yurt içinden birçok katılım gerçekleşti. Yarışma sonucunda, ülkemizden katılan yarışmacılar arasından jüri seçimi ile finalistler belirlendi.

Yayınlanma Tarihi: 2022-06-16 09:45:59

Pandemi ile birlikte sağlığa daha fazla özen gösterilmesi, sağlık harcamalarının giderlerimizde ciddi bir paya sahip olması ve giderek artması, özel sağlık sigortalarına olan ilgiyi artırmıştır.

Yayınlanma Tarihi: 2022-05-17 08:37:36

Çocuk Gözüyle Sağlıklı Yaşam Resim Yarışması Katılım Koşulları